l Par mums | Vējakalni
enlvru

Par mums

SIA „Vējakalni” ir uzņēmums ar vairāk kā 17 gadu pieredzi mežsaimniecības palīgdarbu un pakalpojumu jomā. Uzņēmums dibināts 1997. gadā, kad tika uzsākta mežizstrāde un elektropārvades līniju trašu attīrīšana no apauguma zāģējot.

2006.gadā SIA „Vējakalni” kā vieni no pirmajiem Latvijā uzsāka mehanizētu augsnes attīrīšanu no apauguma (koki, krūmi), izmantojot traktortehniku ar augsnes mulčēšanas – rekultivācijas frēzēm.

Kopš uzņēmuma darbības uzsākšanas, būtiski paplašināts sniedzamo pakalpojumu apjoms un tehniskais nodrošinājums to veiksmīgai un kvalitatīvai izpildei. Šobrīd SIA „Vējakalni” sniedz pakalpojumus klientiem kā Latvijā, tā arī ārpus tās robežām – Lietuvā, Igaunijā un Krievijā.

SIA „Vējakalni” strādā profesionāli un kompetenti darbinieki, kas vienmēr ir gatavi klientiem piedāvāt vispiemērotākos un ērtākos risinājumus. Uzņēmuma galvenās vērtības ir tā darbinieki, atbilstoša sniegto pakalpojumu kvalitāte, atbildība par paveikto darbu un to izpildes termiņiem. Sadarbība ar klientiem tiek veidota balstoties uz atklātību un uzticību.

2013.gadā uzsākta tehniskā projekta izstrāde augsnes mulčēšanas – rekultivācijas un celmu smalcināmo frēžu ražošanai. 2014.gada vasarā SIA „Vējakalni” uzsāks šīs tehnikas ražošanu, realizāciju, apkopes, remontu un rezerves daļu piegādi.